| BruneTTe a întrebat:

A comandat careva ceva de pe aplicatia Wish? Produsele sunt ok? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristhine022 a răspuns:

Am cumparat pantofi si au fost ok desi marimea poate sa difere la unele incaltari. La livrare nu imi aduc bine aminte dar cred ca au venit un pic mai devreme. ( difera de locu unde e produsul pe care vrei sa im cumperi)

2 răspunsuri:
| cristhine022 a răspuns:

Buna! Eu am comandat de pe wish si pot sa spun ca e de incredere. Miau sosit lucrurile la timp si exat cum erau in descriere. Asa ca eu iti recomand saitul cu incredere.

| BruneTTe explică (pentru cristhine022):

Ai comandat si haine sau pantofi si erau ok?
Si referitor la livare, au venit la timp adica in cat timp zic ei (28-30 de zile) sau te refereai ca au venit mai devreme de atat?