| Sufletel92 a întrebat:

Are cineva vreo idee despre ce se poate face la cursul festiv de la sfarsit de a 12-a? Cei care au terminat anii trecuti poate vor sa imi spuna ce au facut. Va roooooooog, fundita.

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Si eu sunt curios...Sunt si eu ultimul an si nu prea stiubig grin

| Peter28 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Si eu la fel, tot in ultimul an sunt si eu, dar la mine s-a organizat totul de inainte de mai. Deci nu mai am nicio problema. Dar nu stiu nimic despre ce s-a facut, pentru ca dirigintele a spus sa nu ne batem capul cu asta.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Peter28):

La mine cica e pe 1 iuniestraight face....Si biletul e vreo 1 milion jumate...Am vorbit deja cu clasa si mai bine decat sa dam atatia bani pe ceva mai bine mergem noi acasa la o colega ca are curte, facem un gratar, punem ce muzica vrem noi si ne distram mult mai bine.
Nu-si are rostul sa dam atatia bani pentru un lucru de nimic. Oricum balul bobocilor de acum 2 luni a fost dezastru si ma gandesc ca poate va fi si acum la fel.deci nu se stie.

| Peter28 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

La noi am dat fiecare cate 150 RON, cred, si dirigintele a organizat totul. Ne-a facut si promotiile si tot.
P.S: Sunt din Vicovu de Sus, deci nu sunt asa de multe restaurante si discoteci.

| Cosmotel a răspuns:

Spuneti ce aveti pe suflet de fata cu toti profesorii invitati, diriginta, colegi. beti suc, mancati prajituri, faceti poze..etc etc big grin

| Ptcc a răspuns:

O sa va vorbeasca directorul, directoarea. O sa cantati gaudeamus igitur si o sa faceti multe poze happy
Din cate imi amintesc, cam atat.

| dragosel a răspuns:

Inchiriati o discoteca pentru o noapte! nu are importanta ce zi din saptamana e. poate fi si marti. important e sa aventi unde sa va distrati. profitati pentru ca LICEUL nu se mai intoarce!