| cristi_1959 a întrebat:

As dori sa fac si eu un credit in banca in ron, pe o perioada de cinci ani si as dori sa stiu si eu care este suma maxima la care ma pot imprumura avand un salariu net de 670 ron deocamdata pe cartea de munca.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca o sa poti lua cel mult 15. 000 lei. Te poti uita aici: http://www.finzoom.ro/Credite/credite-nevoi-personale.aspx. Numai bine!

| fif2002 a răspuns:

Depinde de banca, si de tipul creditului, acum te poti duce la banci sa le ceri informatii si le poti compara dupa aia sa vezi care e cea mai buna oferta