| Evelinmariaa a întrebat:

As dori sa imi dati toate detaliile cu privire la scoala postliceala sanitara, ce teste se dau, pe ce materii se bazeaza, totul. Si daca aveti detalii si despre facultatea de istorie la fel, tot ce stiti. Am nevoie de informatii legate de cele doua. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este postliceala/facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| Evelinmariaa explică:

Ma refeream in general nu era necesar sa ma iei la misto sau ceva de genul.