| motroc a întrebat:

As dori sa ma ajute si pe mine cineva.Am cumparat de ocazie un mouse optic fara fir cu baterii si nu stiu ce drivere imi trebuie. Daca ma poate ajuta cineva am cautat peste tot dar nu gasesc.Mouse-ul se numeste:T-VISTO MOUSE INALAMBRICO 6D OPTICAL USB. Va rog daca ma puteti ajuta

3 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Asa cum spune cristi010 trebuie sa ai acel stick si incearca sa iei driverele de aici:
http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/37502

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Pei am vazut la cineva un mouse cum ai tu si am vaz ca avea ceva ca un fel de stick care se baga la usb

| ionut_1547 a răspuns:

Stai ca teajut eu