| dodolino a întrebat:

As dori sa stiu daca eu verific, o persoana daca sta pe invizibil, aceasta persoana stie ca este verificata si daca da stie cine?

11 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Nu, nu stie si nici nu poate sti vreodata, decat daca ii vei spune tu!

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nu stie ca este verificata si nici nu stie de nimeni
Deci
Nuti fa griji laughing

| costyn162 a răspuns:

NU, nu are cum sa stie...

| Rihanna a răspuns:

Nu, nu stie acea persoana ca ai verificat'o, cu atat mai putin cinetongue

| Madalina_5058 a răspuns:

Nu poate afla ca a fost verificata.

| Abcfunny a răspuns:

Bună!

www.y-detector.ro

Nu stie daca e verificata:d

| Denisaa a răspuns:

Si eu verfic uneori.Nu poate afla.Sau nu stiu eubig grinhee hee

| Rox_3754 a răspuns:

Nu, nu are cum să afle când sau cine a verificat-o.

| yama a răspuns:

Nu stie ca este verificata. Mai putin sa stie de cine. (banuiesc ca folosesti imvisible.ro)

| Rάđü a răspuns:

Nu are de unde sa stie.

| kittycat_9803 a răspuns:

Nu, nu stie. Decat daca dintr-o coincidenta aproape imposibila, intra pe site in acelasi timp si isi vede avatarul scanat. Bafta.