| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca pot sta online pentru toata lumea din lista mea, in afara de o persoana pentru care asa dori sa fiu pe invizibil.

3 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Deci apari online in lista de mess, apoi cauti persoana care doresti sa fii pe invizil la ea.

Cand ai gasit-o dai 1 click pe ea si in stanga iti va aparea fereastra cu poza, numele, id. etc ale acelei persoane. Si vezi ca in fereastra aia iti apare si status persoanei respective. Deasupra statusului scrie : You appear online to this contact

Dai click acolo, dupa iti va aparea o fereastra mica iar tu dai click unde scrie :
Appear Permanently Offline to M. S manipulate your life

Dupa ce ai dat click pe ea persoanei respective ii va aparea ca esti offline.

fundita?; x

| Angel_5977 a răspuns:

Da te pui online la toata lumea si dai la id`ul la persoana care nu vrei sa te vada si te pui pe invizible numai la ea

| justmeesb a răspuns:

Da se poate, faci click dreapta de id-ul persoanei respectice, acolo unde il ai in lista ta si alegi optiunea "stealth settings-appear permanently offline to... " si ai rezolvat problema!