| AndreiTzp a întrebat:

As dori sa vand un Playstation 2 Slim si nu gasesc site-uri avantajoase.Imi puteti sugera un site unde as putea sa il postez si sa si am sanse de vanzare? L-am pus deja pe okazii.

http://www.okazii.ro/......inale.html

1 răspuns:
| Serra_Emmy_1994 a răspuns:

Pai...in primul rand. ceri mult prea mult! si din cate vad eu acolo ai jocuri cam vechi.am si eu un ps2 slim car 8 mb ca si tine dar cu 10 jocuri originale.si cer doar 200 lei pe toate! eu iti zic ca nu o sa primesti 450 de lei niciodata! mai bine mai pun 100 150 de lei si imi iau ps3 si e mult mai bine! ai putea sa il pui pe forum braila-Galati dar cu un pret cu cel putin 250 lei mai mic! salut