| alexandra1003 a întrebat:

As vrea sa fiu reprezentant oriflame, stiti de la ce varsta se poate?

5 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Incepand cu varsta de 14 ani! happy

| Isabella95 a răspuns:

De la varsta de 18 ani.

| Anca86 a răspuns:

Buna! daca ai 16 ani te pot inscrie la oriflame, daca nu ai, te poti inscrie pe numele unuia dintre parinti si te poti inscrie singura de acasa. daca esti interesata trimite-mi un email la anca_nicoleta86@yahoo.com sau arunca un ochi aici unde vei gasi si un formular de inscriere http://www.google.ro/......http?/url
este foarte avantajos si vei beneficia de tot suportul meu.te pup si te astept!

| Anca86 a răspuns:

Daca ai 16 ani te poti inscrie pe numele tau daca nu ai te poti inscrie pe numele unuia dintre parinti, este foarte avantajos si merita sa incerci. daca esti interesata lasa-mi un mesaj sau arunca un ochi pe blogul meu anca-beautyflame.blogspot.com unde gasesti si un formular de inregistrare.te pup si te astept

| Zbarcea_mari_1995 a răspuns:

De la varsta de 18 aniwinking