| godessdiana88 a întrebat:

As vrea sa ii intreb pe bloggerii cu experienta pe ce situri as putea sa-mi promovez blogul sau la ce solutii pot apela pentru a creste traficul.Stie cineva? Blogul meu este http://godessdiana88sex1.blogspot.com

7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Oh doamne.nu crezi ca`ti merge destul de bine deja? vad ca ai aproape 4. 000 vizitatori pe zi.si tu te pIangi...eu de`abia daca am 300 laughing

| Annitu a răspuns:

Dai pe WTA

| iuandfto a răspuns:

Pai in primul rand blogul trebuie sa fie cat mai colorat si cu foarte multe postari care sa atraga atentia. Eu mi-am facut publicitate pe TPU si acum blogul meu are in jur de 2100 de vizitatori si il am de pe 13 iulie. Poti sa-ti mai faci publicitate pe forumuri si pe alte bloguri. Trebuie intai sa te reparci. Eu m-am remarcat si m-am trezit ca fac parte din nu stiu ce concurs (faza e ca acest concurs e doar facut din plictiseala dar e important ca iti face acolo putina publicitate ). Daca vrei sa te mai ajut id meu este : iuliana_andreuta.

| Atotstiutorul a răspuns:

@AnNitu tu ai 300 deoarece postezi ce vezi la altii pe blog

| CrazySunshine a răspuns:

Pai fa-l mmai colorat mai pune lucruri din cand in cand pe blog si s-ar putea sa-ti creasca traficul destul de mult dar mi apune si alte lucruri in afarade horoscop striri anunturi si imagini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar unde vezi cati vizitatori ai?

| AndreeaMe a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe http://megablog.ro si sa iti publici posturile blogului tau...vei castiga ceva trafic in plus si backlink pe google!