| Jardelin a întrebat:

As vrea sa includ intr-o imagine o alta imagine. Spre exemplu pe o floare as vrea sa pun un fluture. Cum procedez? Ca programe eu folosesc Ghimp si Irfan. Altele nu am si nici nu cunosc.

Daca nu se poate cu programele de mai sus, poate cineva sa imi recomande un alt program si pasii operatiunii (dar sa fie simplu de facut operatiunea happy )? Multumesc!

1 răspuns:
| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Si cu Photo Pos Pro poti sa fci acest lucru. Ai in stanga pe langa instrumente, optuinea de decupare. Deschizi ambele imagini si dai click pe acea optiune si trebuie sa faci conturul fluturelui si apoi ii dai Paste si il pui in imaginea cu floarea