| sandraa a întrebat:

As vrea sa merg la niste ore de spinning/cycling. Problema este ca, in afara de World Class (unde preturile, din punctul meu de vedere, sunt destul de piperate), nu gasesc alta sala unde sa se practice asa ceva. Stie careva unde, ce, cand, cum, cat?

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, al first bike, iei o bicicleta de 3 milioane, care te tine cativa ani buni... Si te duci cu ea la deal si a vale, iesi din oras, te duci la padure, la munte (de stai pe langa), la pinic. Etc. E mai sanatos si mai placut decat intr-un acvariu scump.