| sandraa a întrebat:

As vrea sa merg la niste ore de spinning/cycling. Problema este ca, in afara de World Class (unde preturile, din punctul meu de vedere, sunt destul de piperate), nu gasesc alta sala in Cluj Napoca unde sa se practice asa ceva. Stie careva unde, ce, cand, cum, cat?

2 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

Ce-i ala spinning? si cycling, adica sa mergi pe bicicleta? pai i-ati o bicicleta si ai rezolvat treaba, ori iti iei o bicicleta sa te duci pe strada, ori o bicicleta magnetica si sa faci in casa... happy Si eu sunt din cluj... din manastur si nu stiu sa fie vreuna pe-aici...

| sandraa explică:

Spinning-ul e 'indoor cycling', o activitate de grup, pe muzica, si cu instructor. Acasa degeaba imi iau o bicicleta, ca nu ma tin de treaba, iar cu una pe strada, in Cluj, sincer, ma tem pentru integritatea mea corporala straight face