| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa plec vara asta in India imi puteti spune va rog avantaje si dezavantaje ale Indiei si daca imi sfatuiti sa plec sau nu. Funda

Răspuns Câştigător
| bxyismylife a răspuns:

As vrea sa merg si eu! Traditiile lor sunt superbe. Sareeurile sunt niste rochii deosebite. Multe de vizitat-Taj Mahal happy Daca ai ocazia ar trebui sa mergi >:dd

5 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Citeste Maitreyi de Mircea Eliade. Eliade a fost cunoscut international prin cunostiintele sale mai ales ale indiei, a predat la Chicago la universitate.

| lVlad a răspuns:

Dezavantajele:sa fii lovit cu o racheta in cap
avantajele:sa supravietuiesti si fi vandut ca sclav la tiganiwinking

| Vladimir315 a răspuns:

Aglomeratie mare :-P

| rufuss a răspuns:

E foarte frumoasa india si misterioasa, e un avantaj si dezavantajul e, ca trebuie sa ti faci anumite vaccinuri pentru ca sunt multe boli .....succes