| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa pun un anunt cu un teren de vanzare. Stie cineva cum si unde il pot pune?

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Www.tocmai.ro
www.okazii.ro
www.olx.ro
Sau poti pune si in ziar!
Imi dai te rog funda? Mersi:)

| Ayanaaa a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Am cont pe okazii, daca imi spui si cum sa il pun ai funda

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru Ayanaaa):

Te loghezi si in partea de sus iti apare un dreptunghi negru pe care scrie Avem peste 1.800.000 de produse noi si second-hand, vandute de peste 120.000 de utilizatori. Vinde si tu!
Apesi pe Vinde si tu si acolo iti aparenumele produsului etc.
Sper sa iti reuseasca! Spune-mi te rog!

Mersi

7 răspunsuri:
| Saracasio a răspuns:

Incearca www.CaseDeVinzare.ro este mult mai simplu decit altele si in plus pentru a adauga un anunt nu ai nevoie de mult timp 2 minute maxim si e gratis bineinteles

| marius1937 a răspuns:

De unde esti si cat vrei pe el? cati mp ai?