| isabelernest a întrebat:

As vrea sa stiu care este taxa / an la facultatea de medicina dentara din bucuresti "titu maiorescu". cei de la secretariat nu stiu sa raspunda la telefon si nici la mailuri. poate este cineva dintre voi care a absolvit-o?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

6100 lei in 2011 la med. dentara si 6315 lei la tehnica dentara "Titu Maiorescu" ( http://www.capital.ro/......9980.html) Nu ti-au dat un raspuns la telefon sau mail pentru ca, probabil, nu au inca stabilita taxa pentru 2012. Numai bine!

| GothicTiamat a răspuns:

Cand eram eu la facultate era 1000 euro. Mie faculatea asta mi-a lasat un gust amar, nu a fost chiar atat de rau dar se putea mai bine... Mai gandeste-te.