| Margarina1 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pun pe sony vegas Un film Slow Motion ca nu stiu la tutoriale arata altceva apara o duca de ex asatonguee Youtube pune pe Velociti si apare o dunca pe misjlocul filmului fac si eu si nu-mi apare cine stie va rpg ajutati-ma

SI un Site de unde POt lua PS2 mai ieftin

1 răspuns:
| darkrider a răspuns:

Hmmm...inainte sa te apuci sa faci filme in slow motion, mai treci pe la orele de romana.
Ca sa fiu la subiect, poti sa micsorezi viteza de redare in Sony Vegas, insa efectul obtinut nu va fi foarte interesant, poate decat daca ai filmat cu o camera care filmeaza cu mai mult de 60 FPS, din cate stiu eu.