| DedeDedycz a întrebat:

As vrea sa stiu daca azi(luni) se face scoala (in Bucuresti)

9 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Incearca sa dai un telefon la secretariatul scolii.ma gandesc.vei afla cu siguranta raspunsul corect! numai bine! pa.pa!

| αnny a răspuns:

Nu.Nici azi [luni] si nici maine [marti].

| MyShadow a răspuns (pentru αnny):

La stiri spune ca se face

| αnny a răspuns (pentru MyShadow):

Eu mi-am sunat diriga si a zis ca nu se face!

| MyShadow a răspuns (pentru αnny):

Se pare ca nu se mai face, a spus acum zece minute la stiri.

| Jodelle a răspuns:

Da, din pacate happy

| xScarlet a răspuns:

Au zis ca, in cazul in care conditiile meteo impun o schimbare, se va anunta ceva in cursul zilei de astazi, deci e posibil ca cei care invata dupa amiaza sa stea acasa azi. dar, oricum, deocamdata, se face scoala.

| ioana45lo a răspuns:

Da se face scoala pentru ca ar fi trebuit sa spuna la tv