| TeQui a întrebat:

As vrea sa stiu si eu bancuri haioase si intrebari(cu raspunsuri) cine poate raspunde ofer

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RJDzrX5cT-c astea sunt foarte tari unele sunt cam obscene da sunt foarte bune :))

| gfy a răspuns:

Un tip s-a trezit intr-un parc de homosexuali.Aia toti alergau dupa el,in final omu' reuseste sa scape,la iesirea din parc se intalneste cu un politist:-Dom' Politist,ajutati-ma,ma alearga poponarii, vor sa ma f***! la care politaiul, ciupindu-l de obraz:-Paracioasa mica!

| foreveralive a răspuns:

1. Un student e la examen si nu prea stie.
Profesorul ii zice : - Macar stii ce-i aia examen?
- Da, este atunci cand doi oameni inteligenti vorbesc intre ei.
- Si daca unul dintre ei este idiot?
- Celalalt nu ia examenul...

2. Un grup de cercetători scriu o carte, de 300 de pagini, un compendiu de fizică cuprinzând toate cunoştinţele din domeniu. Se hotărăsc să facă un sondaj ca să afle în cât timp o vor învăţa studenţii. Merg mai întâi la francezi şi ăştia zic că o învaţă în 4 luni! Apoi merg în Germania şi nemţii spun că o învaţă în 2 luni! Şi în final ajung în România, într-un cămin studenţesc unde toţi erau beţi morţi!
Îl trezesc pe unul şi îl întreabă :
"În cât timp reuşeşti să înveţi toată cartea asta?" şi studentul nostru : "BUUEEEYYYY, SCULAREA! MÂINE AVEM EXAMEN!"

3. Profesoara : Copii, ce ne da porcul?
Un elev : Carne!
Profesoara : Bravo! Copii, ce ne da gaina?
Un alt elev : Carne si oua!
Profesoara : Bravo! Copii, ce ne da vaca?
Un al treilea elev: Teme pentru acasa!

Un student ia nota 4 la examenul de Logica si ii propune profesorului :
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul : Da!
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?
Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.
Studentul raspunde : - Ca dvs. aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs. are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

Directorul unui internat îi previne pe băieţi:
- Dacă dă dracu' şi-l prind pe unul din voi în dormitorul fetelor, îl amendez cu 10 Euro, a doua oară îl ard cu 20 de Euro şi a treia oară cu 40 Euro!
Din spate, o voce timidă :
- Dom' director, da' un abonament cât costă?"

Un preot explica la ora de religie :
- Dumnezeu l-a creat pe Adam si cu o coasta din Adam a creat-o pe Eva.
- Parinte, il intrerupe un elev, tata spune ca ne tragem din maimute.
- Asculta, zice preotul plictisit, cazul familiei tale nu ma intereseaza! Eu vorbesc in general...

Se spune că s-a petrecut la Politehnica din Bucureşti. Studenţii aveau examen, dar, nemergând la cursuri nici măcar nu-şi cunoşteau profa.
Un grup de studenţi aşteptau şi ei... Vine o tipă faină, cu un şal în jurul gâtului, iar unul din studenţi zice:
- Iată vine un sol de pace c-o năframă-n vârf de băţ... Şi toţi se prăpădesc de râs. Se uită tipa atent la ei şi intră în sală.
Studentul în faptă : - Waw! Am pus-o! E profa... Sigur mă pică! Dar îşi încearcă totuşi norocul şi intră în sală. Când să tragă biletu’ cu subiectu’, profa întreabă:
- Tu eşti Mircea?
- Eu sunt doamnă..., dau acum, sau vin la toamnă?!

Profesorul zice : "Baiete din pacate pentru tine nota pe care o ai incepe cu P. Banuiesc ca stii ce nota e, nu?"
Studentul:..."Pinci!?"
sper ca ti au placut!

| lavinia_7851 a răspuns:

Pe google.ro scrie:bancuri bancuri cu bula