| nocomment_4400 a întrebat:

As vreau sa ma ajutati va rog daca puteti am mare nevoie maine este ziua mamei mele si nu stiu ce surpiza sai pregatesc...
funda repede va rog

3 răspunsuri:
| Tsiitsix3 a răspuns:

In primul rand ai putea sa ii faci o prajitura sau sa ii cumperi.Iar cand va ii petrecerea sa i-o aduci si sa ii spui.( uite din parte mea pentru tine.)2.Sa faci curat in toata casa.mamelor le place astahappy.3.Sa vii cu o nota buna.4.Sa ii cumeri un parfum ceva.happy sper ca te-am ajutat:X te rogg fundhhalove struck

| didi12 a răspuns:

Hei! Eu cred ca nu trebuie neaparat sa ii iei un cadou. Dupa parerea mea,o va bucura mult mai mult daca ai face curat in casa,sau numai in camera ta(dar curat!;)), adica sa se vada diferenta).De asemenea, cu siguranta o va incanta daca ai gati tu cu manuta ta ceva.De exemplu o prajitura simpla,care sa nu fie sofisticata, sau ma rog, care crezi ca poti sa o faci.Pe net gasesti multe retete(http://www.prajituri.info/ etc.).O surpriza frumoasa ar fi sa-i faci o felicitare(uite ceva exemple aici http://www.felicitarimanuale.com/ nu trebuie sa le cumperi neaparat,ci sa incerci sa faci ceva in genul lor),in care sa scrii ceva frumos in ea, de ce nu o poezie facuta de tine? Nu trebuie sa fie lunga, 2 strofe ajung.Iar daca n-ai inspiratie gasesti pe net.
Daca iti permite bugetul,poti sa ii cumperi un parfum,sau ceva ce stii ca-i place.Dar, dupa parerea mea, cele mentionate mai sus o vor bucura mult mai mult.:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa ei o floare, bine, daca nu; un sincer:SARUT MINA MAMA