| anonim_4396 a întrebat:

Aseara cand faceam inventarul aplicatiilor instalate(SETARI-APLICATII) de pe tableta mea, dupa ce i-am facut revenire la setarile din fabrica, tableta s-a redeschis singura. De ce?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da ce ai vrea sa faca?

| Vl4dimir a răspuns:

Deoarece trebuie sa se reinitializeze si pentru asta are nevoie sa se redeschida. E ceva normal daca i-ai dat reset.

| anonim_4396 explică (pentru Vl4dimir):

Am făcut mai demult revenire la setarile din fabrica, aproximativ 3 ore!

| JellyPie31 a răspuns:

Este normal. Asta e procedura

| anonim_4396 explică (pentru JellyPie31):

Facusem mai demult revenire la setarile din fabrica, aproximativ 3 ore!

| Filip_Fabyan_1999 a răspuns:

Deoarece trebuie sa isi refaca update-urile lui. funda?