| XDarkAngel a întrebat:

Asta e o intrebare despre site :d. eu is mai noua, dar vroiam sa stiu sigur daca atunci cand votezi un raspuns apesi "Inteligent" sau ce mai e acolo si apoi pui pe bifatul de langa si gata. si apropo, poti da mai multe voturi la acelasi raspuns? primul raspuns primeste panglica happy (da sa nu-mi zica "acum da-mi panglica" ca nu eu mai dau :d)!

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Nu poti da mai multe voturi la un raspuns. Da, asa se voteaza un raspuns.

3 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Da, după ce dai pe ce vrei tu (amuzant, inteligent, folositor etc) dai și pe căsuța aia portocalie de lângă și gata. Și da, poți să dai mai multe voturi la același răspuns, de exemplu x are la răspunsul cutare la întrebarea cutare 6 voturi de amuzant. tongue

| mFlorian a răspuns:

Nu, nu poti da mai multe voturi la acelasi raspunswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Bine ai venit pe TPU!

Da, este posibil sa dai mai multe voturi la acelasi raspuns, si da, votezi prin bifarea casutei si apasarea butonului de langa happy