| Dan10079 a întrebat:

Ati auzit de jocul Astro Garden pe Facebook?(daca da vreau niste sfaturi) FUNDA!

5 răspunsuri:
| Dan10079 explică:

Of iar nu apare intrebarea pe prima pagina...

| Maciuca_Marina_Adriana_Beatrice_1987 a răspuns:

Pai ar trebui sa-l joci ca sa-ti dai seama despre ce e vorba si daca o sa-ti placa sau nu. In Astro Garden cresti animale,apoi le vinzi la maturitate ca sa faci bani mai multi, cresti legume si cu cat avansezi in nivel poti creea in laborator diverse chestii : energie, arme de aparare contra yeti, etc. Ti se dau apoi misiuni ca sa construiesti poduri si te extinzi in asa fel incat ferma ta va deveni din ce in ce mai mare. Cel mai important e sa ai cativa prieteni cu care sa te invecinezi, astfel va veti putea trimite cadouri, si veti putea sa va ajutati reciproc in completarea misiunilor. Bafta!

| Dan10079 explică (pentru Maciuca_Marina_Adriana_Beatrice_1987):

Joc jocul deja dar vreau prieteni mai multi si ajutor ca sa pot sa fac mai multe

| Sabrina_Sabina_1985 a răspuns (pentru Dan10079):

Buna! si eu joc astro garden si as avea nevoie de mai multi prieteni! sunt la level 15 daca vrei da-mi add pe facebook
https://www.facebook.com/elena.gheorghe.587606

| Mariana_Raducan_1994 a răspuns:

Chiar joc la astro Garden