Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ati cumparat vreodata bilete de tren ONLINE?! Adica plata se efectueaza cu cardul si nu iti da nimic la mana... Cum te legitimezi in tren sa faci dovada ca ai platit?! happy

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Biletul va fi transmis pe adresa ta de email în format pdf. Dupa ce il primesti, biletul se poate tipari la orice imprimanta.In tren, calatorii vor fi identificati dupa numarul de "ID bilet" si numele acestora( este important sa aiba asupra lor cartea de identitate/buletinul) --- vezi aici mai multe detalii:
https://bilete.cfrcalatori.ro/vanzare/ConditiiDeUtilizare.pdf

1 răspuns:
| Andrei63673 a răspuns:

Dai comand bilet le primestii prin casuta postala sau prin paket 2-3 zile dureaza comanda bafta