| joanamm23987465 a întrebat:

Ati facut vreodata poezii de toamna? Imi puteti spune una? vreau sa ma inspir cu ceva creatii facute de voi! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ancutza_4814 a răspuns:

Http://cenacluljj.wordpress.com/fituica-jj/
uite ai aici tot felul de poezii si proze de care vrei. Sper ca te-am ajutat. fundita?

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Te-ai gandit vreodata sa scoti seara capul pe fereastra si sa lasi timpul sa te inspire?

| joanamm23987465 explică (pentru Λndrei):

Ha ha! Asta nu este un raspuns bun, am pus o intrebare folositoare, ce e rau in asta? raspunsul tau e stupid si nefolositor! nemultumesc(fara multumesc) anticipat

| Λndrei a răspuns (pentru joanamm23987465):

Din cate se vede nici nu puteam sa ma astept sa fie.Nu prea le ai cu aceste lucruri, sper ca nu mai bazai la cap in continuare, ciao.

| joanamm23987465 explică:

Cum adica nu le am? Vreau sa iti vezi de treburile tale, daca nu ai raspuns la intrebarea mea, dai la urmatoarea! Acesta este un sfat bun si folositor, deci tinel minte Sers!