| andreeabarbie a întrebat:

Ati mai aflat ceva daca apare sezonul 2 din nini?

7 răspunsuri:
| VioreL_8246 a răspuns:

Septembrie -octombrie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragilor :))
nini nu o sa mai vina cu alte episoade noi pentru ca :
atunci cand era pe la episodul 118, donsoara' Cris Morena (aia cu jake si blake ) s-a trezit din somnul ei adanc dand'o in judecata pe florencia bertotti ca cica a plagiat dupa floricienta (in care a jucat florencia bertotti in 2004)
nenea' judecatorul a dat ordin prin care nini sa continue doar cu inca 10 episoade si apoi sa termine. "plagiarea" este:
celina|delfina
ambasador-principe sau conte nu mai stiu sigur
martin-fiul principelui
martin-fiul ambasadorului
nicolas-fiul principelui(asta chiar ca e aiurea.)
scenele:http://www.youtube.com/watch?v=Y5v7dAyH11k
http://www.youtube.com/watch?v=K_DQ6HuBEwY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=IH9gUTnC5e4&feature=related

| GeorgianaGya a răspuns:

Da, există.
Conform iTelefe Argentina, programul pe care se difuzează Nini în original, a anunţat că Nini va crea un al doilea sezon care va apărea în Argentina undeva pe la sfârşitul lui 2011.
În România, însă, Nini s-a oprit la episodul 60 din 128. Producătorii de la Disney Channel România doresc să împartă primul sezonul din Nini în două "mini-sezoane". Astfel, cel de-al doilea "mini-sezon" va începe pe Disney Channel România undeva în martie, cu episodul 61.

| GeorgianaGya a răspuns:

Funda?

| GeorgianaGya a răspuns:

Va mai fi cu siguranta

| ioanaCUTU a răspuns:

Am o veste rea, dar am si o veste buna, veste rea e ca nu va incepe sezonul 2 din nini, dar veste buna e ca o ia dela capat din nou

| KisSYoUBabY a răspuns:

Deci atat de mult imi doresc sper ca va mai fica filmul merita de vazut este ft frumos