| 1Q a întrebat:

Ati observat si voi ca pe tocmai.ro primiti mesaje de la straini din america si Anglia, eu am primit vreo doua mesaje de acest gen pentru doua produse pe care zic ei ar vrea sa le cumpere si vor sa plateasca prin transfer bancar, acum nu stiu daca nu sunt excroci sau daca chiar sunt pe bune, voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Vezi ca sunt cu teapa.te vor pune sa le trimiti in africa, apoi nu-ti vor plati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Escroci bineinteles.Prin transfer bancar platesc doar dupa ce le soseste coletul.Si crezi ca vor mai plati?