| crysty1067 a întrebat:

Auziti am si eu o intrebare mi-am instalat webu si se vede negru dar imi zice ca merge dc? va rog frum sa-mi spuneti si mie cum s-o rezolv

2 răspunsuri:
| luckyluke a răspuns:

Scoate mufa de la web, asteapta sunetul de "hardware deconectat", apoi baga mufa la loc, asteapta sunetul de "hardware conectat" apoi porneste aplicatia sau invita in mess la webcamwinking. Asa patesc si eu mereu

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Ai incercat sa dai la o parte capacelul ala care sta deasupra "vizorului"? depinde si ce web ai...deobicei e o chestie care fie o ridici, fie o tragi care acopera camera.