| anonim_4396 a întrebat:

Auziti. mi-am facut cont si mi-am creat un blog insa nu ma lasa sa las vre`un coment la alt blog.Imi cere atunci cand am scris ce vroiam sa comentez sa-mi aleg profilul si sunt conectata si membru insa nu ma lasa sa scriu un coment! Doar "Cont Google sau "Anonim" etc! Ce sa fac?

1 răspuns:
| xzzyzy a răspuns:

Alege "Cont Google" si daca esti logat nu o sa fie nevoie sa bagi username si parola dar daca nu esti logat o sa trebuiasca sa te loghezi