| theodora_2847 a întrebat:

Aveti siteuri cu apartamente/ garsoniere pentru studenti de inchiriat? (adica mai ieftin) in Bucuresti? fundita!

E adevarat ca in momentul in care intri la fac de stat, chiar daca nu esti la buget, iti da o hartie care iti reduce din pretul chiriei?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. Nu-ti da nicio hartie, n-ai nicio reducere. Majoritatea ofertelor sunt de la particular, nu-i intereseaza daca tu esti la buget stat sau cu taxa. Si ai grija, preturile de acum nu se compara cu cele din toamna, unde se vor scumpi datorita faptului ca incepe un nou an scolar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautcoleg.ro -aici gasesti kirii ieftine, colegi de apartament.
Nu exista nici foaie in sensul asta