| FemeiaPaiangan a întrebat:

Azi am descoperit ca Yahoo face reclama la chipsurile Lays si la site-ul lor www.faravrajeala.ro. S-a platit bani pentru a afisa aceasta reclama sau orice idiot isi poate promova site-ul pe Yahoo?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Evident ca se plateste, dar orice idiot poate promova site-ul pe Yahoo daca ii permite bugetul.

| ikram a răspuns:

Da oricine poate sa-si promoveze produsele pe yahoo daca are banii necesari. Au si ei un sistem, ceva de genu cum are si google.ro.

| matt25 a răspuns:

Nu am inteles de ce trebuie sa folosesti termeni de genul "orice idiot", insa da oricine poate face reclama pe Yahoo atata timp cat are portofelul destul de gros sau buzunarul destul de adanc, preturile insa nu le stiu.