| taby21 a întrebat:

Bun, dar la mine e asta de cateva luni, deci nu se mai poate spune ca isi revine asa de la sine.si culmea ca numai pe un id anume nu imi merge, pe celelalte id-uri ce le mai am imi merge sa pun poza.va rog, care va pricepeti, sa ma ajutati...

2 răspunsuri:
| Kyky a răspuns:

Probabil ca as sti sa te ajut daca as intelege exact problema ta. E vorba de mess sau de ce anume? Poate dai mai multe detalii despre ce se intampla, de fapt. happy

| taby21 explică:

Da este vorba de mess.nu imi merge pe un id sa pun poza la avatar.ma poti ajuta?