| Doarunaltutilizator a întrebat:

Bun,sa zicem ca la scoala iau nota 2 sau 3 la ceva,la mate de exemplu, profesorul poate sa anuleze nota din catalog? adica sa o stearga?

Răspuns Câştigător
| Paradøx a răspuns:

Poate sa faca asta, daca "a gresit nota/a pus la cine nu trebuie", are dreptul sa ia o stampila de la secretariat si sa anuleze nota.

Mia poate face din 2 sau 3 un 8, daca ii e prea lene sa ceara stampila sau vrea sa fie "mai discret"

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In catalog nu pot aparea note modificate prin stersaturi.Este caz de sanctiune.

| CPAElites a răspuns:

NU!
De ce s-ar complica pentru un copil cre.in?

| Andersen2k18 a răspuns:

Da o poate anula in cazul in care a gresit, dar daca nu a gresit cu nimic, atunci so sorry pentru tine.

| AlbNegru09 a răspuns:

O poate modifica daca doreste el cu corectorul, si trece alta nota.
In rest nici o sansa, directorul cu siguranta nu va schimba nota deoarece profesorul ti-a dat aceea nota. Nu cred ca are voie sa corecteze notele date de profesori.

| RoxanaY a răspuns:

Poate sa anuleze nota.

| Fcp_Sergiu_1995 a răspuns:

Da o poate anula, iti poate anula si media tongue (directorul)

| Dumitrache_Eduard_Alexandru_1981 a răspuns:

O poate modifica daca vrea
la mine la scoala de ex o modifica cu exceptia sa ma asculte din lectie