| Reginna69 a întrebat:

a mai facut cineva comanda de pe Amazon? [in Romania fiind.] daca da, puteti sa`mi da ti mai multe detalii despre cum a decurs? sau sa`mi lasati un mesaj si va intreb eu ce vreau sa stiu big grin
funda

Răspuns Câştigător
| Pufiskate a răspuns:

Salut! Da, eu am facut in decembrie aici http://www.amazon.co.uk/. Coletul s-a livrat foarte repedein 4-5 zile. Sa fii atenta cand iti adaugi produsul in cos: ai varianta new(nou), varianta used(folosit) si sa fie in stock. Plata se face online. La mine totul a decurs perfect. Am comandat niste cd-uri noi, noi le-am primit in 5zile si am ales ce-a mai ieftina varianta de livrare. Bafta!