| andreeadragutza22 a întrebat:

Buna acum cateva zile mi-am facut un cont pe ejocurigratis.com dar nu stiu ce s-a intamplat ca nu imi mai apar pozele la jocuri sau ceva de genul imi da la jocuri un patratel mic griu si nici avatarele membrilor nu le pot vedea nici pe al meu cine ma ajuta va rog. dar dc va rog spuneti-mi dau FUNDITAbig grin

Răspuns Câştigător
| Andrei2010_6482 a răspuns:

Imi pare rau ca raspund asa tarziu, problema ta se rezuma la simplul fapt ca nu ai flashul actualizat sau este un script care blocheaza accesul tau la poze ...instaleaza flash player din nou si e posibil sa mearga

1 răspuns:
| TAZ_2382 a răspuns:

De obicei asta este o problema de explorer incearca Google chrome, firefox, avant... etc