| KenTT21 a întrebat:

acum va-m tot zdlanganit la cap cu idu-l lui connectr pe ca nu l-am gasit... acu vreau idu-l lui mihai bendeac de la in puii mei daca il stiti va rog datimil si va rog nu imi dati iduri false sau (eu il am dar nu il dau la nimeni' sory) va rog dau funda plus vot

2 răspunsuri:
| Négatif a răspuns:

Bendeac@antena1.ro
Am auzit că l-a dat el. Succes.

| Seby80 a răspuns:

Bai frate, starurile nu au ID de mess cum zici tu, ei ori folosesc skipe, ori mail personal. Si chiar daca ar avea id de messenger, as avea in lista 1000 de cereri pentru accept si mesaje, logic ca nu s-ar uita numai la mesajul tau, deci stai calm!