| krystyan a întrebat:

Buna all! Spuneti'mi si mie cum pot sa inregistrez cu Camera web, video spuneti-mi vreo programa sau dati-mi vreun link caci programa no am in calculator

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

In primul rand trebuie sa spui ce camera Web ai. Producatorul, denumirea camerei si caracteristici. Si apoi se poate raspunde la intrebarea ta. In general cu camerele Web obisnuite nu se poate filma ci doar fotografia. Sunt camere digitale pentru fotografiat care si filmeaza dar au si optiunea de camera Web.