| ClauCS99 a întrebat:

Salut,am vazut la multi youtuberi ca de exemplu inregistreaza un joc si in acelasi timp si pe ei (folosing camera video cred)cum fac asta? Adica si eu stiu sa inregistrez ce fac pe calculator dar nu pot sa ma inregistrez si pe mine, daca stie cineva va rog spuneti,
Recompensa? Funda...

1 răspuns:
| KniF3Official a răspuns:

Este un program special pentru asta:Camtasia Studio Recorder este acolo o optiune dar inreg.doar desktopul pentru un joc fullscren foloseste Action! Mirrils nu vezi la prima vedere optiunea dadr daca il rasfoiesti putin o sa gasesti ..cam asta fol eu