| DyaNa1337 a întrebat:

Buna all, urmeaza o intrebare pentru gameri :
exista vreun cheat/hack la wow, care poate sa duplice iteme, sau sa-ti dea arme de dream(sa inlocuiesti ale arme), sau orice altceva care te ajuta si pare interesant (in afara de emu-hack) pentru patch 3.3.3?
si sa mearga. (incercati sa va abtineti din commenturi gen: joaca cinstit, etc)
care ma ajuta are fundita! big grin patongue

2 răspunsuri:
| RealLife a răspuns:

Da exista... poti sa ai super item-uri si nu stiu ce pe servere private.in rest nu poti sa faci hack

| DaCanibal a răspuns:

Buna, uite aici 2 din hack-urile pe care le folosesc eu si merg pe private server, dar care le folosesc si pe retail, evident pe propriul risc, si anume : wpe pro si cheat engine! dar e complicat pentru tine ca esti fata... abia m-am descurcat eu cu ele! bfata si ai grija sa nu iei tongue poate ne jucam wow impreuna in viitorul apropiatbig grin