| DyaNa1337 a întrebat:

Buna all, urmeaza o intrebare pentru gameri tongue
exista vreun cheat/hack la wow, care poate sa duplice iteme, sau sa-ti dea arme de dream(sa inlocuiesti ale arme), sau orice altceva care te ajuta si pare interesant (in afara de emu-hack) pentru patch 3.3.3?
care ma ajuta are fundita! big grin

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Uite un raspuns de la un gamer care a jucat asemenea jocuri o viata intreaga, si le-a hacuit, si a dupat...

Da exista, am cautat dupa asemenea hakuri pana am invatat alte limbi in afara de romana si engleza... si am ajuns la o concluzie, am stricat farmecul jocului, dar macar ma bucur ca stiu inca 2 limbi bulgara si sarba.

Daca vrei sa joci un joc, nu trisa, pentru ca isi pierde farmecul.

Vrei sa trisezi? pune manuta si cauta tu, poate te vei mai alege cu cate ceva informati ce iti vor fi utile.

P. S. hakurile existente sunt detectate imediat, si o sa ramai cu un mare cont banat, chiar vrei asta?

in alt post te declarai mare gamerita, mie mi se pare ca nu esti, iesi la o plimbare cu fetele, lasa naibi jocurile, nu se merita.