| anonim_4396 a întrebat:

alll...cine este amabil sa ma invete una alta despre acest site? Ca nu inteleg chiar tot? mersi mult

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Buna happy
Este un site in care poti fi de ajutor celorlalti raspunzand intrebarilor puse de ei dar si tu poti primi ajutor de la ceilalti in caz ca ai nevoie(poti sa pui intrebari)...raspunsurile tale vor fi punctate de ceilalti ca fiind folositoare, nefolositoare, amuzante, inteligente si stupide... daca raspunsul tau va fi considerat cel mai bun atunci el va fi desemnat castigator si vei primi o fundita...la fiecare intrebare raspunsa ti se da puncte si astfel se determina rank'ul tau pe site... daca esti noua atunci primele tale raspunsuri nu vor aparea automat pe site ci vor fi verificate mai intai... dupa o perioada vei putea posta automat raspunsurile...cam atat big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms frumos te pup