| Florinaaaa97 a întrebat:

Bună, am avut de trimis două colete la două persoane diferite și din neatenție am pus în easybox invers coletele. Oare ce pot să fac să remediez situația?

3 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Problema este ca, coletele pleaca foarte repede de la Easybox. Daca ai noroc si nu au plecat inca de acolo, suna cat de repede poti la curier sa anuleze livrarea. Daca au plecat( lucru care este foarte probabil pentru ca coletele de la easybox pleaca de 2 ori pe zi, la unele aglomerate chiar 3 ) singurul lucru de poti sa il faci este sa rogi persoanele sa trimita coletele inapoi tie ca sa le pui din nou cum trebuie.

| Simpatic a răspuns (pentru SuNaM):

Mai nasol este daca acele doua persoane nu sunt de buna credinta si nu vor sa returneze coletele happy

| George121 a răspuns:

Daca coletele au awb-urile lipite nu-i problemă. Pe viitor daca vrei sa trimiți colete verifica și site-ul www.trimite-ieftin.ro că îți dau preturi mai mici (trimiti tot prin easybox)