| AsTheLove a întrebat:

Buna,am cateva intrebari:
1.Cum pot face YouTube un videoclip cu versuri?
2.Dar unul despre sims 2 cu scris ca si cum ar fi un film?
3.Cum fac un videoclip in special ca un tutorial, il filmez sau..cum fac?
Sunt confuza,ajutati-ma va rog si urgent! Dau funda castigatoare!

Semnat,, AsTheLove"

Răspuns Câştigător
| Heng a răspuns:

Cumperi unul. Asta daca vrei sa faci tutorial cu voce.
Daca nu, faci niste print-uri si folosesti Movie Maker pentru a rula in forma de clip.

2 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

E simplu.
Ai nevoie de "Windows Movie Maker" si un microfon. Faci clipul si il pui pe youtube. Cauta tutoriale pe youtube, pentru Windows Movie Maker. Cius!

| AsTheLove explică (pentru Heng):

Dar daca nu am microfon ce fac?

| Heng a răspuns (pentru AsTheLove):

Cumperi unul. Asta daca vrei sa faci tutorial cu voce.
Daca nu, faci niste print-uri si folosesti Movie Maker pentru a rula in forma de clip.