| AsTheLove a întrebat:

Buna niste intrebari dau big FUNDITA!
1. Vreau sa descarc chestii pentru sims 2(custom contents)[stiu de unde]dar de exemplu,vreau de pe LianaSims2, dar cand le descarc nu merge deloc, in loc sa fie Sims2PackageFile,este scris acolo dar nu merge..la fel si pe modthesims2.com,vreau sa descarc de mult timp omgwtfbbq acela cu care poti manca bebelusii....nu stiu ce nu merge,ce sa fac? Are vreun virus?
Mersi,astept raspunsurile voastre!
Semnat,, AsTheLove"

Răspuns Câştigător
| CookieRice a răspuns:

Pai in primul rand ca sa descarci de pe modthesims trebuie sa fii logat. Daca esti logat vei putea descarca..Si cand descarci de pe LianaSims2 trebuie sa iei si un "mesh". fara aceasta nu iti vor aparea in joc lucrurile pe care le descarci...
Si daca nici asa nu merge incearca alte site-uri! Sunt foarte multe cum ar fi XM Sims 2, Milano Sims 2, Sims 2 Cri, Peggy Sims 2 si multe altele.
Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| Vornicu_Denis_1996 a răspuns:

Cand descarci de pe modthesims2.com iti spune ce expansion pack pentru Sims iti trebuie. De exemplu daca tu ai doar Sims 2 si obictul iti cere Seasons, nu iti va functiona.