| RobY_3853 a întrebat:

Buna
Am cumparat un Procesor intel Core 2CPU 7200 2.53MHZ,DE LA UN PRITEN.
NU nou, de la mana2, dar l-am montat in PC meu si as dori daca stiti, cum se verifica daca este bun? daCA MERGE BINE

Multumesc frumos

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai sa fie in primul rand chip setu de pe placa ta de baza Intel si pe socket 775 lga! Ca procesor e bun, conteza la ce folosesti tu pc-ul! Poti flosi programe de stresat gen super PI sa vezi cat de performant e si ce temperaturi arewinking