| anonim_4396 a întrebat:

Buna am dat comanda de o geaca de pe net si imi este mare... tipul care mi-a trimis-o a spus ca mi-o inlocuieste, eu sa ii trimit geaca aceasta iar el imi trimite o marime mai mica, e prima data cand patesc asta, cum stiu eu ca daca am trimis geaca el imi mai trimite alta inapoi? pls help dau funda...

1 răspuns:
| crapx a răspuns:

Nu stii! eu zic sa ii spui sa iti trimita el primul, pentru ca tu nu poti sa il prinzi pe el daca iti da teapa! Multi au profitat pe faza asta deci ai grija ca poate fi scamatorie de copii prosti, iti sugerez sa ii spui sa va intalniti sau sa ti-o trimita el. happy