| Evelinmariaa a întrebat:

Am facut o comanda la EMAG si nu mai vreau produsul. Pot sa refuz produsul atunci cand o sa il aducă acasă? Ajutor! Va roog

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți chiar să anunți înainte să-l aducă acasă că renunți la comandă; așa scapă și ei de cheltuiala cu transportul produsului inutil de la depozit la tine și retur. Așa ar fi politicos.
Dar oricum, legea îți dă voie să te răzgândești oricând, timp de 15 zile. Dacă ai plătit cumva online, primești și banii înapoi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.