| Helly1226 a întrebat:

Ce se intampla daca dau comanda de un produs pe site-ul eMAG iar dupa aceea nu mai vreau produsul respectiv si nu mai vin sa il ridic din showroom (daca aleg sa imi aduca comanda in showroom)? Cei de la eMAG imi pot da ban de pe site? Daca nu are nimic pot comanda acelasi produs alta data? Si ce se intampla cu produsele care nu sunt ridicate?, sunt trimise inapoi sau raman in showroom?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu se întâmplă nimic, dacă nu-ți ridici comanda(poți comanda și altădată, evident). Produsele comandate rămân în showroom și își găsesc cumpărători și fără comandă.So, not problems.

| Michelle15 a răspuns:

Cel mai bine poti suna la ei le spui ca nu poti ajunge sa ridici produsul ca ei sa il poata da mai departe spre vanzare, daca ii anunti nu cred ca vei avea probleme pe viitor, am un prieten care lucreaza la ei si asa se intampla il lasa in showroom spre vanzare...