| DulceataXP a întrebat:

Buna,,am facut o mare prostie ca ne-am ras picioarele si am o intrebare. dupa aceasta imi creste parul foarte des, as putea sa il las sa creasca, va creste mare? Va rog fara glume...

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Daca e prima oara cand te faci va creste dar nu foarte mare fata de atunci cand nu te faceai,.o curiozitate am, ce varsta ai?

| ion933 a răspuns:

Da o sa creasca mai mare si mai des trebuie sa folosesti ceara sau sunt anumite aparate care smulg parul nul taie

| zHeArTz a răspuns:

O sa creasca putin mai mare decat cum era ultima data (nu se observa). Daca continui o sa se vada diferenta si vei fi nevoita sa te razi tot timpul.

| υѕєяηαмє a răspuns:

Pai asa am auzit ca un pic mai mare fara glume multi prieteni mi-au spus

| Ansassisia33 a răspuns:

Depinde...Daca te-ai facut cu lama nici chiar asa de mare, foarte putin mai mult decat normal dar un pic mai repede, dar daca l-ai facut cu epilator nu big grin

| madafaca a răspuns:

Da, va creste mare. Foloseste epilator sau ceara.

| andreeanegrucamy a răspuns:

Pai de obicei creste circa 1 cm.Adica aproximativ cat iti era inainte de a te epila prima data. Dar dupa ce iti creste parul ai putea sa te faci cu ceara sau aparat de epilat! Sper ca ti-am fost de folos! happy