| eduard1029 a întrebat:

Buna am instalat un seven remix xp si un vista inspirat cand am dezinstalat pe amandoua nu stiu ce s-a intamplat sau incurcat sau amestecat nu stiu ce se intapa ce pot sa fac?
seven remix xp si vista inspirat sunt niste teme dar ele schimba tot

Răspuns Câştigător
| alexno2 a răspuns:

Iei tuneup si rezolvi totul happy cauti prin el mi-e greu sa iti explic dar sa fie ai acolo la tuneup ceva gen tuneup styles intri acolo si cauti set defaults bla bla.gasesti tu happy

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa o restaurare sistem si alege o data inainte de a strica sistemul!